plk1921.pl

Blog tematyczny o sporcie, zdrowiu i odżywianiu.

Lifestyle

Czym jest kod promocyjny Betclic?

Czym jest kod promocyjny Betclic?

Nie da się ukryć, że walki freak fightowe zdobywają coraz większą popularność na świecie. Są to starcia, w których biorą udział nie tylko celebryci, ale również znani youtuberzy, influncerzy oraz inne osoby z tzw. polskiego show biznesu. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość tych osób nie miała wcześniej żadnej styczności ze sportami walk. Mimo to, widowisko przyciąga rzesze ludzi zainteresowanych takim wydarzeniem. Można śmiało powiedzieć, że nawet pojedynki prawdziwych zawodowców nie wzbudzają tak dużego zainteresowania. Popularne nazwiska działają jak magnes na followersów i to one odpowiadają głównie za sukces.

Najbliższa gala Fame MMA 18

Gale Fame MMA są oglądane przez tysięcy ludzi, a z roku na rok firma cały czas rośnie w siłę. Betclic jest bukmacherem, który ma obecnie monopol na oferowanie zakładów z Fame MMA. Umowa została podpisana po szóstej edycji i wynika z niej, że firma Betclic nie ma obowiązku dzielenia się licencją z innymi bukmacherami. Z tego można wysnuć wniosek, że zakład Betclic freebet można wykorzystać tylko na ich oficjalnej stronie internetowej. Warto wspomnieć, że karta walk najbliższej edycji zapowiada się bardzo ciekawie. Z pewnością w łódzkiej hali będą towarzyszyć kibicom ogromne emocje. Należy jednak pamiętać, że nie trzeba jechać do Łodzi, ponieważ wystarczy wykupić PPV i obejrzeć wydarzenie w domu. Najciekawiej zapowiadają się walki Ferrariego, który najpierw musi pokonać Kacpra Błońskiego, żeby potem zmierzyć się z Dubielem. Amadeusz sam powtarza, że będzie to dla niego największe wyzwanie w życiu i przygotowuje się do tego sumiennie. Starcie kobiet również zapowiada się bardzo ciekawie, bo zarówno Marta Linkiewcz, jak i Ewa Brodnicka mają sobie coś do zarzucenia. W ostatniej walce Ewa Brodnicka przegrała z Anielą Bogusz, ale później się odbudowała i pokonała Kamilę Wybrańczyk, czyli partnerkę Artura Szpilki. Marta Linkiewicz również przegrała z Anielą Bogusz, dlatego jej apetyt na wygraną musi być ogromny.

Jak otrzymać bonus powitalny?

Betclic kod promocyjny jest niezwykle atrakcyjny, bo wynosi aż 200 zł cashbacku. Żeby otrzymać zakład bez ryzyka do 200 zł wystarczy wpisać kod promocyjny podczas rejestracji. Należy jednak pamiętać, że w promocji mogą brać tylko udział osoby, które nie posiadają jeszcze konta na platformie Betclic. W przypadku złego wytypowania otrzymujesz zwrot stawki, więc tak naprawdę nic nie ryzykujesz. Trzeba tylko mieć na uwadze, że od zwrotu należy odjąć podatek 12%. Oznacza to, że jeśli chcesz otrzymać pełne 200 zł zwrotu, to musisz postawić kupon za 227,30 zł. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zwroty są w postaci freebetu, czyli środków darmowych, które można wykorzystać na obstawianie. Taki Freebet można wykorzystać, jeśli minimalny kurs na kuponie wynosi 2,14. Bonus oczywiście może być podzielony na kilka kuponów, ale kurs minimalny zawsze wynosi tyle samo. Wygrana z darmowego zakładu trafi na konto gracza i nie trzeba już jej obracać.

Pojedynki na gali Fame MMA 18

W promocji niestety nie biorą udziału zakłady na wirtualne gry karciane, a sam bonus nie posiada czasowego ograniczenia. Warto przypomnieć, że cashback dotyczy tylko pierwszego zakładu po rejestracji i przysługuje wszystkim nowym klientom. Ludzie obecni w łódzkiej Atlas Arenie powinni być zadowoleni z karty walk Fame MMA 18. Po raz pierwszy w historii Fame MMA odbędzie się double main event, czyli dwie walki od razu po sobie. Ludzie nie dają większych szans Amadeuszowi, ale liczymy na to, że pokaże charyzmę i wolę walki. Niezwykle ciekawie zapowiada się też starcie Dawida Dzinolda Rzeźnika z Robertem Pasutem. Pasut znany jest z kanału Abstrachuje, a także ze swojego specyficznego humoru, który nie do końca wszystkim odpowiada. Z pewnością Dzinold ma wielką ochotę, żeby go wyjaśnić, choćby za te wszystki przytyki w jego stronę. Na gali Fame MMA 18 po raz pierwszy wystąpi Michał Pasternak, szerzej znany jako Wampir. Jest on prawdziwym zawodowcem i na swoim koncie ma już stoczonych kilkaset walk, ale w tej federacji jeszcze go nie było. Sam powtarza, że freaki to dobre pieniądze i dobra zabawa, dlatego czemu nie skorzystać.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Udostępnij