plk1921.pl

Blog tematyczny o sporcie, zdrowiu i odżywianiu.

Poradnik

5.10.15 – zwrot zakupów w tym e-sklepie

5.10.15 – zwrot zakupów w tym e-sklepie

Niezwykle cenioną i lubianą marką jest sklep internetowy 5.10.15. W ofercie dostępne są produkty dziecięce, takie jak zabawki oraz ubrania. Rodzice, którzy kupują w sklepie 5.10.15 online sprawiają radość sobie i swojemu dziecku. Na każdą porę roku jest tu szeroki wybór ubranek i akcesoriów.

5.10.15 zwrot produktów

Warto wspomnieć, że w sklepie internetowym pojawiają się specjalne okazje, dlatego warto codziennie wchodzić na oficjalną stronę. Wystarczy zdobyć kupon rabatowy, żeby w atrakcyjnej cenie kupić obuwie czy bluzki dziecięce. Należy mieć świadomość, że dzieci bardzo szybko rosną, dlatego sklep 5.10.15 wychodzi naprzeciw i zapewnia ubrania w różnym przedziale wiekowym. Można tu kupić rzeczy dla niemowlaków, dzieci w wieku od 2 do 7 lat, a także starszych.

Ubrania to jednak nie wszystko, ponieważ sklep oferuje również buty, plecaki oraz zabawki. Ogromną zaletą dla rodziców jest umieszczenie wszystkiego w jednym miejscu, ponieważ dzieci nie przepadają za zakupami. Szczególnie dużą popularnością cieszą się ubrania z motywami z bajek. 5.10.15 zwrot jest bardzo prosty do zrealizowania, więc nawet mało doświadczone i początkujące osoby powinny sobie poradzić. W sklepie wszystkie ubrania są wysokiej jakości, dlatego mogą bardzo długo służyć dzieciom. Każdego malucha ucieszy również fakt, że 5.10.15 ma w ofercie też akcesoria i zabawki dziecięce.

Zabawki dla dzieci

Dużym zainteresowaniem cieszą się gadżety interaktywne, pluszaki, klocki oraz gry najnowszej generacji. Rodzice powinni być usatysfakcjonowani możliwością zakupu huśtawek, nosidełek czy mebelków. Przyszłe mamy również kochają sklep 51015, ponieważ mogą tu znaleźć ubrania ciążowe, bieliznę, a także organizer do wózka. Jeśli okaże się, że zamówione produkty nie spełniają twoich oczekiwań to możesz w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki odstąpić od umowy.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nie musisz podawać żadnej konkretnej przyczyny, wystarczy, że przed upływem 30 dni wyślesz informację o odstąpieniu. Żeby skorzystać z prawa zwrotu musisz poinformować o swojej decyzji w drodze oświadczenia, które będzie jednoznaczne. Przykładowo może to być pismo wysłane mailem lub pocztą. Możesz też użyć formularza dostępnego na stronie, ale nie jest to konieczne. Klienci na własny koszt dokonują zwrotu. Towar trzeba odesłać niezwłocznie, ale nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowałeś o odstąpieniu od umowy.

Jak zwrócić zakupione produkty?

Warto podkreślić, że w sklepie stacjonarnym nie są przyjmowane zwroty produktów zamówionych w sklepie internetowym. Najważniejsze, żeby poprawnie wypełnić formularz zwrotu dla zamówień opłaconych online. Na odwrocie formularza trzeba zaznaczyć „X” w sekcji „zwrot” przy produkcie zwracanym. Pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu paczki, żeby się nie uszkodziła w trakcie transportu. Można również osobno wysłać towar, a później przesłać formularz. W ciągu 14 dni środki powinny zostać zwrócone na twój rachunek bankowy. O dokonanym zwrocie powinieneś zostać poinformowany w oddzielnej wiadomości e-mail.

Przewagą sklepów internetowych nad stacjonarnymi jest to, że nie muszą płacić za wynajem lokalu. Właśnie dlatego zdecydowanie częściej, można trafić na atrakcyjne rabaty w sklepach online. Warto dodać, że niektóre produkty można kupić nawet o połowę taniej, dlatego jest na co czekać. Zamawiając produkty dla dziecka niczym nie ryzykujesz, ponieważ zawsze możesz odesłać zamówiony towar. W takiej sytuacji jedyne koszty jakie ponosisz to koszty wysyłki. 5.10.15 zwrot jest też możliwy za pomocą tej strony: https://wygodnezwroty.pl/51015kids

Udostępnij