Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1933/34 - Kielecki Związek Okręgowy Piłki Nożnej

Finał klasy A
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Unia Sosnowiec
Brygada Częstochowa
RKS Radom
WKS Kielce
klasa A Sosnowiec
Mi Nazwa Pkt Br Mcz Uwagi
1.CKS Czeladź2954-2518baraż z Unią 1:4
2.Policyjny KS Sosnowiec2339-3218
3.Unia Sosnowiec2156-3618baraż z CKS 4:1
4.Zagłębie Dąbrowa Górnicza2054-3018
5.Zagłębianka Będzin1936-3518
6.Solvay Grodziec1931-3318
7.Brynica Czeladź (b)1537-5418
8.Ruch Sosnowiec1427-4618
9.Sarmacja Będzin1132-3518
10.Hakoah Będzin926-4518
klasa A Częstochowa
Mi Nazwa Pkt Br Mcz Uwagi
1.Brygada Częstochowa
Victoria Częstochowa
Częstochówka
Skra Częstochowa
Warta Zawiercie
Turyści Częstochowa
7.Legia Wieluń (b)
klasa A Radom
Mi Nazwa Pkt Br Mcz Uwagi
1.RKS Radom
2.Czarni Radom
3.Granat Skarżysko
4.Proch Pionki (b)
Broń Radom
klasa A Kielce
Mi Nazwa Pkt Br Mcz Uwagi
1.WKS Kielce
Gwiazda Kielce
Strzelec Kielce

PZPN pod koniec sezonu unieważnił rundę jesienną klasy A Sosnowca (mimo to uwzględniona w tabeli), a ponieważ w rundzie wiosennej CKS oraz Unia zdobyły tyle samo punktów, nastąpił baraż o mistrzostwo.


klasa B Sosnowiec gr. I
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.TS Dąbrowa Górnicza1739-710baraże z Płomieniem 0:1
2.Zew Niemce1434-910
3.Cyklon Rogoźnik (b)1317-1410
4.Saturn Wojkowice815-2110
5.Gwiazda Będzin49-2410
6.Kraft Będzin49-4610
klasa B Sosnowiec gr. II
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Płomień Milowice1529-69baraże z Dąbrową 1:0
2.Czarni Sosnowiec1329-79
Kinereth Sosnowiec912-169
Świt Sosnowiec716-249
Samson Modrzejów47-247
6.Makkabi Sosnowiec42-189
klasa B Kielce
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.SKS Starachowice
2.KSZO Ostrowiec
Makkabi Kielce
KPW Jędrzejów
Sarmacja Suchedniów

klasa B Częstochowa
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.TS Myszków
Błyskawica Częstochowa
Makkabi Częstochowa
Orlę Częstochowa
klasa B Radomsko
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Korona Radomsko
Hakoah Radomsko
Sparta Radomsko
klasa B Radom
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Pilica Białobrzegi
2.Jutrznia Radom
3.Gwiazda Radom
4.Strzelec Radom


klasa C Sosnowiec
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Amatroski KS Niwka
2.Orzeł Bobrowniki
Brygada Strzemieszyce
Makkabi Dąbrowa Górnicza
RKS Gołonóg

--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--