Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1934/1935 - Śląski Związek Okręgowy Piłki Nożnej

Liga Śląska
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Dąb Katowice2447-2618
2.AKS Chorzów2459-3718
3.Naprzód Lipiny2143-2518
4.KS 06 Katowice1946-3818
5.Wawel Nowa Wieś (b)1937-3718
6.Czarni Chropaczów1743-3718
7.Koszarawa Żywiec1734-5118
8.KS Chorzów1646-4918
9.1. FC Katowice1533-4818
10.Orzeł Wełnowiec817-5718
BBTS Bielskobez rozgrywek

O wejście do Ligi Śląskiej
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Słowian Katowice
2.Concordia Knurów
3.KS 22 Mała Dąbrówka
4.KS 07 Siemianowice
5.Ruch 1b Hajduki Wielkie
6.Hakoah Bielsko
klasa A grupa I
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.KS 22 Mała Dąbrówka
KS 09 Mysłowice
Kościuszko Szopienice
KS 24 Szopienice
KS Roździeń-Szopienice
TS 20 Bogucice
KS 06 Mysłowice
Soła Oświęcimpo sezonie do podokręgu Bielskiego
klasa A grupa II
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Słowian Katowice (s)
Naprzód Katowice
Ligocianka
Stadion Mikołów
Pocztowe PW Katowice (b)
Pogoń Katowice
Policyjny KS Katowice
Diana Katowice
klasa A grupa III
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Ruch 1b Hajduki Wielkie
Pogoń Nowy Bytom
Naprzód Ruda
Poniatowski Godula (b)
Slavia Ruda
Zgoda Bielszowice
Kresy Chorzów

klasa A grupa IV
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.KS 07 Siemianowice
KS Brzeziny Śląskie (b)
Stadion Chorzów
Iskra Siemianowice
Jedność Michałkowice
Wyzwolenie Łagiewniki (b)
Odra Szarlej
klasa A Rybnik
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Concordia Knurów2777-3518dodatkowy baraż z Silesią 5:1
2.Silesia Paruszowiec2751-3118dodatkowy baraż z Concordią 1:5
3.Kopalnia Rymer2336-3618
4.KS 23 Czerwionka1940-2318
5.TS 20 Rybnik1939-4518
6.Błyskawica Kopalnia Emma1839-4018
7.Pierwszy Chwałowice1629-3818
8.Naprzód 23 Rydułtowy1218-4318
9.MP Wodzisław1140-5918
10.Polonia Pszów814-3318
klasa A Bielsko
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Hakoah Bielsko19
2.Biała Lipnik18
3.Czarni Zabłocie (Żywiec)17
4.RKS Czechowice16
5.Beskid Andrychów (b)13
6.Grażyna Dziedzice12
7.Soła Żywiec
8.Sturm Bielsko6


B-liga grupa I
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
KS 20 Nikiszowiec
Śląsk Siemianowice (s)
Powstaniec Brzezinka
Unia Kosztowy (b)
Wilhelmina Szopienice (b)
KS Słupna
Sokół Wielki Chełm
B-liga grupa II
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Rozwój Katowice
KS Pszczyna
KS Piotrowice (b)
KS 25 Wełnowiec (b)
TS Murcki
Kolejowe PW Katowice (s)
Żydowski KS Katowice
B-liga grupa III
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Strzelec Łagiewniki (s)
Stella Chorzów
Śląsk 1b Świętochłowice
KS 27 Orzegów
Walka Makoszowy
Śląsk Kończyce
KS Bytków
Naprzód 1b Lipiny (b)
Powstaniec Wielka Dąbrówka
B-liga grupa IV
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Strzelec Szarlej
1.KS Tarnowskie Góry (s)
Ruch Radzionków
Strzelec Strzybnica
Śląsk Tarnowskie Góry
Odra Miasteczko (b)
Fortuna Brzozowice
Strzelec Rojca (b)


klasa B grupa I
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Pogoń Imielin (s)
SMP Kostuchna
Sokół Nowy Bieruń
Gwiazda/Strzelec Larysz
Strzelec Janów
klasa B grupa II
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Strzelec Makoszowy
Haller Kochłowice
1.KS Panewniki
KS 32 Przyszowice
Zet-Ka Wielkie Hajduki
Odra Mokrepo sezonie przeniesiona do podokręgu Rybnickiego
klasa B grupa III
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Brynica Kamień
KS Wielka Dąbrówka
KS Świerklaniec
Strzelec Nakło
Pole Zachodnie Chorzów
Naprzód Łagiewniki
>
klasa B grupa IV
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Olimpia/Strzelec Boruszowice
Zgoda Repty
Czarni Blachówka
Polonia Lubliniec (s)

--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--