Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1933/1934 - Śląski Związek Okręgowy Piłki Nożnej

Liga Śląska
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Śląsk Świętochłowice
2.Naprzód Lipiny
3.1.FC Katowice
4.Dąb Katowice (b)
5.Czarni Chropaczów
6.AKS Królewska Huta
7.KS Chorzów
8.Koszarawa Żywiec (b)
9.KS 06 Katowice
10.Orzeł Wełnowiec
11.BBSV Bielskoprzywrócony do Ligi po roku przerwy - transformacja na BBTS
12.Słowian Katowice

O wejście do Ligi Śląskiej
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Wawel Nowa Wieś11
2.Iskra Siemianowice10
3.Policyjny KS Katowice7
4.Biała Lipnik7
5.Concordia Knurów5
klasa A grupa I
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Iskra Siemianowice
Kościuszko Szopienice (b)
KS 22 Mała Dąbrówka
KS 09 Mysłowice
KS 06 Mysłowice
Roździeń-Szopienice
Jedność Michałkowice
KS 24 Szopienice
Soła Oświęcim (b)
KS 07 Siemianowice (s)
Śląsk Siemianowice
klasa A grupa II
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Policyjny KS Katowice
Pogoń Katowice
Stadion Królewska Huta (b)
KS 20 Bogucice
Naprzód Załęże (Katowice)
Ligocianka Ligota
Diana Katowice
Czarni Oświęcim (b)
Kolejowe PW Katowice (s)
klasa A grupa III
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Wawel Nowa Wieś
Slavia Ruda
Zgoda Bielszowice
Kresy Królewska Huta
Odra Szarlej
Pogoń Nowy Bytom
Naprzód Ruda (b)
Silesia Łagiewniki
1.KS Tarnowskie Góry
Haller/Strzelec Wielkie Hajduki

klasa A Rybnik
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Concordia Knurów
Błyskawica Kopalnia Emma
Silesia Paruszowiec
TS 20 Rybnik
Naprzód 23 Rydułtowy
KS 23 Czerwionka
Sokół Wodzisław
Strzelec Pszów
Kopalnia Rymer
Pierwszy Chwałowice
klasa A Bielsko
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Biała Lipnik
Soła Żywiec
Sturm Bielsko
RKS Czechowice
Hakoah Bielsko
Grażyna Dziedzice
Czarni Żywiec
Leszczyński KS
BKS Biała


B-liga grupa I
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
KS 20 Nikiszowiec
Sokół Wielki Chełm (b)
Powstaniec Brzezinka
KS Słupna
Unia Kosztowy
Pogoń Imielin
B-liga grupa II
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Pocztowe PW Katowice
KS Pszczyna
Rozwój Katowice
TS Murcki
Żydowski KS Katowice (s)
KS 26 Giszowiec
B-liga grupa III
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
KS Brzeziny Śląskie
Wyzwolenie Łagiewniki
Stella Hajduki Wielkie
KS Bytków
Stadion II Królewska Huta
Orkan Wielka Dąbrówka
Zjednoczeni Przyjaciele Sportu Król. Huta (s)

B-liga grupa IV
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Poniatowski Godula
Śląsk II Świętochłowice
KS 27 Orzegów
Walka Makoszowy
Unia Kończyce (b)
Ruch II Hajduki Wielkie
B-liga grupa V
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Ruch Radzionków
Fortuna Brzozowice (b)
Strzelec Szarlej
Śląsk Tarnowskie Góry
Unia Strzybnica
Polonia Lubliniec
Sparta Wielkie Piekary
WKS Tarnowskie Góry


klasa B grupa I
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Piast Lędziny
Sokół Nowy Bieruń
Gwiazda Larysz
Powstaniec Brzezinka
Powstaniec Janów
klasa B grupa II
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
KS 25 Wełnowiec
1.KS Panewniki
KS Kostuchna
Haller Kochłowice
Pole Zachodnie Królewska Huta
klasa B grupa III
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Strzelec Rojca
Brynica Kamień
Haller Brzozowice
Strzelec Nakło
Strzelec Ruptawa
KS Świerklaniec
klasa B grupa IV
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Odra Miasteczko
GeTePe Tarnowskie Góry
Zgoda Repty
Olimpia Borki
Olimpia Boruszewice
Czarni Blachówka

--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--