Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1932/1933 - Śląski Związek Okręgowy Piłki Nożnej

Liga Śląska
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Naprzód Lipiny
2.1.FC Katowice
3.Czarni Chropaczów (b)
4.Śląsk Świętochłowice
5.AKS Królewska Huta
6.Słowian Katowice
7.Orzeł Wełnowiec
8.KS Chorzów
9.KS 06 Katowice
10.BBSV Bielsko
11.KS 07 Siemianowice
12.KPW Katowice

O wejście do Ligi Śląskiej
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Dąb Katowice
2.Koszarawa Żywiec
Haller Wielkie Hajduki
KS 24 Szopienice
klasa A grupa I
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Dąb Katowice2761-19
2.Pogoń Katowice
TS 20 Bogucice
TS 20 Rybnik
Policyjny KS Katowice
Śląsk Siemianowice
KS 22 Mała Dąbrówka
Naprzód Katowice (Załęże)
Żydowski KS Katowice
klasa A grupa II
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.KS 24 Szopienice
Diana Katowice
Iskra Siemianowice
Silesia Paruszowiec
KS 09 Mysłowice
KS 06 Mysłowice
Roździeń-Szopienice
Ligocianka Ligota (b)
Zjednoczeni Przyj. Sportu Król. Huta
klasa A grupa III
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Haller Wielkie Hajduki
1.KS Tarnowskie Góry
Pogoń Nowy Bytom
Kresy Królewska Huta
Wawel Nowa Wieś (b)
Jedność Michałkowice (b)
Odra Szarlej
Slavia Ruda
Silesia Łagiewniki
Zgoda Bielszowice
WKS Tarnowskie Góry

klasa A Rybnik
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Błyskawica Kopalnia Emma
Sokół Wodzisław
Concordia Knurów
klasa A Bielsko
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Koszarawa Żywiec
Biała Lipnik
Sportklub Bielsko
BKS Biała
Soła Żywiec
Leszczyński KS
RKS Czechowice
Hakoah Bielsko
Grażyna Dziedzice
Sturm Bielsko
Soła Oświęcimpo sezonie do okręgu katowickiego
Czarni Oświęcimpo sezonie do okręgu katowickiego


B-liga grupa I
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.Kościuszko Szopienice2853-1717
2.KS Słupna2435-1617
3.Powstaniec Brzezinka2341-2617
4.KS 26 Giszowiec1936-2917
5.KS 20 Nikiszowiec1742-3417
6.Unia Kosztowy1537-3217
7.KS Pszczyna1424-4518
8.KS Murcki1225-4017
9.Pogoń Imielin (b)916-4517
10.SMP Kostuchna517-6118
B-liga grupa II
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.Stadion Królewska Huta
KS Bytków
Pocztowe PW Katowice
Wyzwolenie Łagiewniki
Stella Wielkie Hajduki
Rozwój Katowice
KS 25 Wełnowiec
B-liga grupa III
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.Naprzód Ruda
Ruch II Hajduki Wielkie
Poniatowski Godula
Walka Makoszowy
KS 27 Orzegów
Unia Kończyce
Strzelec Pawłów (b)
B-liga grupa IV
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.Sparta Wielkie Piekary
Orkan Wielka Dąbrówka
Ruch Radzionków
KS Brzeziny Śląskie
Unia Strzybnica
Strzelec Szarlej
Śląsk Tarnowskie Góry
Odra Miasteczko (b)


klasa B - Finał
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Sokół Wielki Chełm
Polonia Lubliniec
Fortuna Brzozowice

--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--