Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1932 - Śląski Związek Okręgowy Piłki Nożnej - tylko runda wiosenna w związku z przejściem na system jesień-wiosna

Liga Śląska
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.1.FC Katowice1836-1710
2.Śląsk Świętochłowice1538-1610
3.Naprzód Lipiny1527-1510
4.KS 06 Katowice1222-1410
5.KS Chorzów1134-3310
6.AKS Królewska Huta1024-3010
7.KS 07 Siemianowice917-2410
8.Słowian Katowice717-3110
9.Orzeł Wełnowiec616-2410
10.Kolejowe PW Katowice619-3010
11.BBSV Bielsko313-2910

O wejście do Ligi Śląskiej
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Czarni Chropaczów
Dąb Katowice
KS 06 Mysłowice
Błyskawica Kop. Emma Radlin
RKS Czechowice
klasa A grupa I
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Dąb Katowice
2.KS 20 Bogucice
Policyjny KS Katowice (s)
Naprzód Katowice
Żydowski KS Katowice (b)
Kresy Królewska Huta
TS 20 Rybnik (b)
Pogoń Katowice
Diana Katowice
klasa A grupa II
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.KS 06 Mysłowice
2.Iskra Siemianowice
Silesia Paruszowiec
KS 22 Mała Dąbrówka
KS 24 Szopienice (b)
KS 09 Mysłowice
Roździeń-Szopienice
Zjednoczeni Przyj. Sportu Król. Huta
Śląsk Siemianowice
klasa A grupa III
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Czarni Chropaczów
2.Pogoń Nowy Bytom
Zgoda Bielszowice
Silesia Łagiewniki (b)
1.KS Tarnowskie Góry
Slavia Ruda
Odra Szarlej
Haller Wielkie Hajduki (b)
WKS Tarnowskie Góry

klasa A Rybnik
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Błyskawica Kopalnia Emma Radlin1015-56
2.Concordia Knurów813-66
3.KS 23 Czerwionka812-76
4.Sokół Wodzisław713-106
5.Stadion Mikołów514-116
6.Naprzód 23 Rydułtowy410-306
7.Pierwszy Chwałowice05-236
klasa A Bielsko
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.RKS Czechowice
Hakoah Bielsko
Sportclub Bielsko
Leszczyński KS
Koszarawa Żywiec
Grażyna Dziedzice
Sturm Bielsko
Soła Oświęcim


B-liga grupa I
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
KS 20 Nikiszowiec
Ligocianka Ligota
Rozwój Katowice
KS 26 Giszowiec
Powstaniec Brzezinka
KS 25 Wełnowiec
Kościuszko Szopienice
Unia Kosztowy
KS Pszczyna
B-liga grupa II
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Wawel Nowa Wieś
Ruch 1b Wielkie Hajduki
Naprzód Ruda
Poniatowski Godula
Wyzwolenie Łagiewniki
Stadion Królewska Huta
Powstaniec Królewska Huta
Unia Kończyce
B-liga grupa III
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Jedność Michałkowice
Sparta Wielkie Piekary
KS Bytków
Unia Strzybnica
Ruch Radzionków
Orkan Wielka Dąbrówka
Śląsk Tarnowskie Góry
KS Brzeziny Śląskie
B-liga Rybnik
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
Jedność Łaziska Górne
Kopalnia Rymer
Strzelec Pszów
Blucher Szyby
Sarmata Rybnik
Śląsk Glażyny
KS Żory
Trójkąt Olza


klasa B grupa I
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.KS Słupna
2.Pogoń Imielin
Płomień Mysłowice
Sokół Chełm
KS Stary Bieruń
Sokół Nowy Bieruń
klasa B grupa II
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Stella Nowe Hajduki
SMP Kostuchna
Pocztowe PW Katowice
KS Murcki
Siła Michałkowice
Pogoń Nowy Bieruń
klasa B grupa III
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Walka Makoszowy
Powstaniec Chebzie
Piast Pawłów
Powstaniec Bykowina
Haller Świętochłowice
MKPWiWF Kochłowice

klasa B grupa IV
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Brynica Kamień
Strzelec Szarlej
Haller Brzeziny
Strzelec Rojca
Olimpia Boruszowice
klasa B grupa V
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Odra Miasteczko
2.Fortuna Brzozowice
GeTePe Tarnowskie Góry
KS Świerklaniec
Małapanew Kalety
Zgoda Repty Nowe
Polonia Lubliniec
klasa B Rybnik
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Silesia II Paruszowiec
TS 20 Rybnik II
KS Brzezie nad Odrą
PWPF Niewiadom
Unia Łaziska
Czarni Gorzyczki
KS Gołkowice
KS Kokoszyce
KS Popielów
KS Godów
Iskra Łaziska Górne

--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--