Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1931 - Śląski Związek Okręgowy Piłki Nożnej

Liga Śląska
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Naprzód Lipiny3867-2022
2.AKS Królewska Huta3259-4022
3.Śląsk Świętochłowice3159-3322
4.1.FC Katowice2783-4622
5.Orzeł Wełnowiec (b)2345-4622
6.KS 07 Siemianowice2135-5122
7.KS 06 Katowice2052-4022
8.KS Chorzów (b)1843-5522
9.BBSV Bielsko1739-5322
10.Kolejowe PW Katowice1541-5922
11.Policyjny KS Katowice (b)1432-5422
12.Sturm Bielsko (b)744-9822

O wejście do Ligi Śląskiej
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Słowian Katowice719-134
2.Czarni Chropaczów518-114
3.Biała Lipnik013-264
klasa A grupa Katowice
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Słowian Katowice (b)33
2.KS 09 Mysłowice (b)26
3.Dąb Katowice (s)25
4.KS 06 Mysłowice25
5.Pogoń Katowice (s)24
6.Roździeń-Szopienice (b)19
7.Naprzód Katowice18
8.KS 20 Bogucice17
9.Diana Katowice13
10.Sielsia Paruszowiec (b)10
11.KS 22 Mała Dąbrówka (b)9
klasa A grupa Królewska Huta
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Czarni Chropaczów (b)31
2.Pogoń Nowy Bytom (b)27
3.Slavia Ruda (b)26
4.Kresy Królewska Huta25
5.Zgoda Bielszowice (b)22
6.WKS Tarnowskie Góry (b)19
7.Iskra Siemianowice18
8.Zjednoczeni Przyj. Sportu Król. Huta17
9.1.KS Tarnowskie Góry (b)15
10.Śląsk Siemianowice (b)10
11.Odra Szarlej (b)8
klasa A grupa Bielsko
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Biała Lipnik
Leszczyński KS (b)
Grażyna Dziedzice
RKS Czechowice
Hakoah Bielsko (s)
Soła Żywiec (b)
Soła Oświęcim
Koszarawa Żywiec
BKS Biała (b)


B-liga Finał
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Silesia Łagiewniki813-106
2.TS 20 Rybnik610-186
3.Haller Wielkie Hajduki412-76
4.KS 24 Szopienice411-116
B-liga grupa I
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.KS 24 Szopienice
ŻKS Katowice
KS 26 Giszowiec
Kościuszko Szopienice
KS 20 Nikiszowiec
Powstaniec Brzezinka
Ligocianka Ligota
B-liga grupa II
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.Haller Wielkie Hajduki2047-1714
2.Wawel Nowa Wieś1939-1714
3.Poniatowski Godula1834-1914
4.Ruch II Wielkie Hajduki1737-2214
5.Orkan Wielka Dąbrówka1330-5214
6.KS 27 Orzegów1127-5314
7.Naprzód Ruda926-4014
8.Haller Świętochłowice515-3514
B-liga grupa III
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.Silesia Łagiewniki3048-1516
2.Stadion Królewska Huta2246-2516
3.Sparta Wielkie Piekary2152-3116
4.Jedność Michałkowice1837-2916
5.KS Bytków1648-3516
6.Wyzwolenie Łagiewniki1428-4716
7.Śląsk Tarnowskie Góry1029-4416
8.Powstaniec Królewska Huta1026-4716
9.KS Brzeziny Śląskie410-4916
B-liga Rybnik
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.TS 20 Rybnik2021-2014
2.Błyskawica Kopalnia Emma2027-1314
3.Naprzód 23 Rydułtowy1840-1714
4.Concordia Knurów1538-3214
5.Pierwszy Chwałowice1425-2314
6.Sokół Wodzisław1023-3914
7.KS 23 Czerwionka620-4014
8.Jedność Łaziska Górne613-4614


klasa B grupa I
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.Unia Kończyce20
2.Stella Nowe Hajduki17
3.Walka Makoszowy16
4.Powstaniec Chebzie12
5.Piast Pawłów9
6.Pogoń Szarlociniec4
7.Powstaniec Bykowina4
klasa B grupa II
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.Unia Kosztowy2631-815
2.Rozwój Katowice2455-1315
3.Pogoń Imielin2239-1814
4.KS Stary Bieruń1537-2414
5.Ognisko Janów1123-3414
6.Sokół Chełm1121-4314
7.KS Murcki00-4214
8.KS Słupna00-4214
klasa B grupa III
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.KS Pszczyna
klasa B grupa IV
M Nazwa Pkt Br. Mcz Uwagi
1.Unia Strzybnica2766-2416
2.Ruch Radzionków2445-1916
3.Brynica Kamień2153-2116
4.Odra Miasteczko2051-2516
5.Getepe Tarnowskie Góry1831-3716
6.Haller Brzeziny1436-4216
7.KS Świerklaniec1126-4616
8.Małapanew Kalety723-5016
8.KS Michałkowice511-7616

klasa B Rybnik - Finał
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Stadion Mikołów46-12
2.Kopalnia Rymer01-62

--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--