Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1935/36 - Poznański Związek Okręgowy Piłki Nożnej

Klasa A
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.HCP Poznań3379-2518
2.Legia Poznań3166-1518
3.Ostrovia Ostrów1847-3518
4.Warta 1b Poznań1850-5018
5.KPW/OKS Ostrów1837-3718
6.Polonia Leszno1641-3818
7.KPW Poznań1641-3818
8.Korona Poznań (b)1232-5218
9.Unia Kościan1225-6218
10.Olimpia Poznań (b)49-5418


Finałowe rozgrywki prawdopodobnie odwołane z powodu nierpawidłowości w meczu San-Cybina co spowodowało wykluczenie obu drużyn z rozgrywek. Przegłosowano również organizację od nowego sezonu Ligi Okręgowej.

Finał klasy B
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Polonia Główna
Polonia Kępno
San Poznań
SKS Szamotuły
Klasa B, półfinał gr I
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Polonia Kępno
Polonia Główna
Pogoń Poznań
Pentatlon Poznań
Klasa B, półfinał gr II
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
San Poznań
SKS Szamotuły
RKS Strzelec Rawicz
KKS Kościan
Cybina Poznań

Klasa B grupa I
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
SKS Szamotuły
Pentatlon Poznań
HCP II Poznań
Admira Poznań
Korona II Poznań
Unia Poznań
Posnania Poznań
Klasa B grupa II
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Pogoń Poznań
San Poznań
Stella Gniezno
Blask Starołęka
Klasa B grupa III
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Cybina Poznań
Polonia Główna
Czarni Poznań
Legia II Poznań
Sparta Poznań
Dyskobolia Grodzisk

Klasa B grupa IV
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
RKS Strzelec Rawicz
Kościanski KS
Unia Kościan
Polonia 1b Leszno
Sokół Leszno
Śremski KS
Klasa B grupa V
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Polonia Kępno
KPW 1b Ostrów
Ostrovia 1b Ostrów
Sokół Kępno

Klasa B grupa spadkowa
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Blask Poznań
Sparta Poznań
Posnania Poznań
Unia Poznań
Śremski KS
Sokół Leszno
Stella Gniezno
Sokół Kępno
Dyskobolia Grodzisk


Klasa C, 11 grup
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
Obra Zbąszyn
Promień Opalenica
Sokół Opalenica
Polonia Nowy Tomyśl
Korona Bukowiec
Dyskobolia II Grodzisk
Czarni Wolsztyn
Sokół Wolsztyn
Victoria Września
Pogoń Środa
Sokół Jeżyce (Poznań)
Concordia Murowania Goślina
Orkan Fabianowo
Britania Poznań
Polonia Poznań (s)
Związek Strzelecki Środa
Unia Swarzędz
Pogoń Śmigiel
Związek Strzelecki Wronki
Legia Środa
Naprzód Poznań
Raszkowianka Raszków
Związek Strzelecki Wieruszów
Nielba Wągrowiec
Sokół Mosina
Związek Strzelecki Luboń
Czempiński KS Czempiń
Kania Gostyń
Naprzód Ostrów
Victoria Ostrzeszów
Sokół Rawicz
Sokół II Leszno
Sokół Czempin

--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--