Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1929 - Poznański Związek Okręgowy Piłki Nożnej

Klasa A
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Legia Poznań3173-2918
2.Stella Gniezno2661-3118
3.Warta 1b Poznań2359-3418
4.OKS Ostrów (b)2044-2818
5.Posnania Poznań1940-3918
6.HCP Poznań1744-4418
7.Victoria Jarocin1441-5718
8.Sparta Poznań1026-5418
9.Pogoń Poznań1025-5918po sezonie rozwiązana
10.Noteć Chodzież (b)1033-7118


Finał klasy B
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Ostrovia Ostrów
2.Sokół Leszno
Polonia Poznań
Jutrznia Poznań
Klasa B gr I
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
1.Ostrovia Ostrów (s)
OKS II Ostrów
Polonia Kępno
56 p.p.g. Krotoszyn
Czarni Ostrów
Polonia Leszno
Klasa B gr II
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
1.Sokół Leszno (b)
Unia Poznań
Cybina Poznań
Liga Poznań
RKS Rawicz
Sarmacja Kościan
Klasa B gr III
Mi Nazwa Pkt Br Mcz Uwagi
1.Polonia Poznań
Merkur Poznań (b)
Lipno Stęszew
Sparta Oborniki (b)
Urania Poznań
Korona Poznań
HCP II Poznań
Klasa B gr IV
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
1.Jutrznia Poznań
Warta II Poznań
Polonia Główna
Admira Poznań
Pogoń II Poznań
Stella II Gniezno
Olimpia Poznań (s)


Klasa C gr I
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
Fervor Kościan
Jutrzenka Leszno
ŚKS Śrem
Sokół II Leszno
Polonia II Leszno
Unia Kościan
Klasa C gr II
Mi Nazwa Pkt Br Mcz Uwagi
Wisła Borek
Pogoń Skalmierzyce
Legia Skalmierzyce
Biały Orzeł Koźmin
Jarociński KS Jarocin
Czarni II Ostrów
Klasa C gr III
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
1.Venus Gniezno
Pogoń Mogilno
Sokół Strzelno
Union Poznań
Jedność Pobiedziska
Herkules Gniezno
Klasa C gr IV
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
Złączeni Czarnków
Wełna Rogoźno
Jedność Rogoźno
Polonia Chodzież
Mewa Chodzież
Concordia Murowana Goślina
Klasa C gr V
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
Unia Swarzędz
Czarni Poznań
Warta IIIa Poznań
Liga II Poznań
Sokół Krotoszyn
Pogoń Środa
Klasa C gr VI
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
Sokół Międzychód
Polonia Szamotuły
Jutrzenka Szamotuły
Naprzód Poznań
Głuchoniemi Poznań
Victoria Poznań
Klasa C gr VII
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
Dyskobolia Grodzisk
Unitas Wolsztyn
Cybina II Poznań
Praga Poznań
Helios Czempiń
Urania II Poznań
Klasa C gr VIII
Mi Nazwa Pkt Br Mecze Uwagi
Warta IIIb Poznań
Drogerzyści Poznań
Korona II Poznań
Admira II Poznań
Legia II Poznań
Jutrzenka II Szamotułymimo że pierwsza drużyna również grała w C klasie!

--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--