Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1936/37 - Łódzki Związek Okręgowy Piłki Nożnej

Klasa A
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Union Touring Łódź2437-21
2.ŁTSG Łódź2247-18
3.Strzelecki KS Łódź2137-38
4.PTC Pabianice2033-25
5.Widzew Łódź1829-31
6.Sokół Pabianice (b)1727-28
7.WKS Łódź1731-33
8.WiMa Łódź1519-29
9.Burza Pabianice1323-38
10.ŁKS II Łódź1323-46

Klasa B - finał
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Sokół Zgierz815-146
2.Kruschender Pabianice712-126
3.KKS Kalisz511-116
4.Lechia Tomaszów48-96

Klasa B - grupa Łódź
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Sokół Zgierz
Zjednoczone Łódź
TUR Łódź
Barkochba Łódź
Hakoah Łódź
Boruta Zgierz (b)
Makkabi Łódź (s)
8.Huragan Łódźlikwidacja na początku sezonu
Klasa B - Tomaszów
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Lechia Tomaszów
Concordia Piotrków
Ruch Piotrków
Tomaszowianka Tomaszów
MKS Moszczenica
Strzelec Wolbórz (b)
Klasa B - Pabianice
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Kruschender Pabianice1849-610
2.Strzelec Sieradz1328-1410
3.Rudzki KS (b)1223-1810
4.TUR Zduńska Wola (b)712-2010
5.Sokół Zduńska Wola513-4010
6.ZSSG Zduńska Wola511-3810
Klasa B - Kalisz
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.KKS Kalisz
Prosna Kalisz
KPW Skalmierzyce
Strzelec Kalisz
Makkabi Kalisz (b)


Klasa C - grupa łódzka finał
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Sokół Aleksandrów49-12
2.Przybyłowianka01-92
Klasa C - grupa łódzka półfinał
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Sokół Aleksandrów45-43trójmecz
2.KS Tramwajarzy Łódź24-53
Klasa C - grupa zgierska półfinał
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Przybyłowianka47-42
2.Strzelec Norblin04-72
Klasa C - gr łódzka A
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uw.
1.Sokół Aleksandrów
Sokół Łódź
Gwiazda Sztern Łódź
TUR Chojny
Robotniczy KS Aleksandrów
Amatorski KS Bałuty
Klasa C - gr łódzka B
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.KS Tramwajarzy Łódź1940-7
2.Strzelec Konstantynów1522-16
3.Strzelec Chojny1327-20
4.KKS Konstantynów722-21
5.Tow. Zwolenników Sportu Łódź413-28
6.Nordia01-39
Klasa C - gr zgierska A
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Przybyłowianka1322-9
2.TUR Ozorków920-14
3.Sokół II Zgierz917-14
4.Orlę Ozorków914-14
5.Makkabi Zgierz01-23
Klasa C - gr zgierska B
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uw.
1.Strzelec Norblin614-9
2.Strzelecki KS Głowno611-9
3.Boruta II Zgierz68-8
4.ZSGS Zgierz610-17
Klasa C - grupa pabianicka finał
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Huragan Ruda414-12
2.Makkabi Zduńska Wola01-142
Klasa C - gr pabianicka A
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Huragan Ruda1632-3
2.Makkabi Pabianice10
3.Kruschender II Pabianice8
4.TUR Pabianice2
5.Rudzki KS II2
Klasa C - gr pabianicka B
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Makkabi Zduńska Wola1116-1
2.ZSSG II Zduńska Wola710-7
3.TUR II Pabianice00-18wszystkie mecze walkowery 0:3
4.Strzelec Pabianice00-18wszystkie mecze walkowery 0:3
--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--