Polska Liga Klubów [historia]

Sezon 1934/35 - Łódzki Związek Okręgowy Piłki Nożnej

Klasa A
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Union Touring Łódź3366-10
2.ŁTSG Łódź2668-21
3.WiMa Łódź2545-25
4.PTC Pabianice (b)2241-37
5.Strzelecki KS Łódź1926-31
6.WKS Łódź1646-40
7.Widzew Łódź1433-36
8.Makkabi Łódź1016-61
9.ŁKS II Łódź917-36
10.Hakoah Łódź617-78

Klasa B - finał
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Burza Pabianice1015-36
2.Concordia Piotrków821-96
3.Huragan Łódź57-136
4.Strzelec Kalisz15-236

Klasa B - grupa Łódź
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Huragan Łódź1721-810
2.Sokół Zgierz1433-1410
3.IKP Łódź1223-1410po sezonie rozwiązanie sekcji
4.Zjednoczone Łódź (b)824-2010
5.TUR Łódź815-1810
6.Barkochba Łódź17-4910
Klasa B - Tomaszów
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Concordia Piotrków1942-1112
2.Skra Piotrków1627-2112
3.KKS Koluszki1434-2812
4.Lechia Tomaszów1228-2812
5.Ruch Piotrków1031-2812
6.MKS Moszczenica721-3112
7.Hakoah Tomaszów (b)617-4212
Klasa B - Pabianice
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Burza Pabianice
Sokół Pabianice
Kruschender Pabianice
ZSSG Zduńska Wola (b)
Strzelec Sieradz (b)
Klasa B - Kalisz
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Strzelec Kalisz
KKS Kalisz (s)
KPW Skalmierzyce
Prosna Kalisz


Klasa C - finał grupy łódzkiej
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.KKS Konstantynów
2.TUR Ozorków

Klasa C - gr łódzka
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.KKS Konstantynów
Nordia Łódź
Sokół Aleksandrów
Strzelec Aleksandrów
KS Tramwajarzy Łódź
Tow. Zwolenników Sportu Łódź
Klasa C - gr zgierska A
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.TUR Ozorków
Orlę Ozorków
Sztern Ozorków
Makkabi Ozorków
Makkabi Zgierz
Klasa C - gr zgierska B
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Boruta Zgierz
Przybyłowianka
Strzelecki KS Głowno
Katolickie Stow. Młodzieży Stryków
Klasa C - finał grupy pabianickiej
Miejsce Nazwa Pkt Bramki Mecze Uwagi
1.Sokół Zduńska Wola
2.Sztern Pabianice
Klasa C - Pabianice
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Sztern Pabianice
Makkabi Pabianice
PTC III Pabianice
Rudzki KS

Klasa C - zduńskowolska
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
Sokół Zduńska Wola
Strzelec Zduńska Wola
TUR Zduńska Wola
ŻSGG Zduńska Wola
Klasa C - sieradzka
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
1.Sokół Sieradz817-25dodatkowy baraż ze Strzelcem
2.Strzelec Złoczów69-85dodatkowy baraż z Sokołem
3.Strzelec II Sieradz01-174
Klasa C - Kalisz
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
Sztern Kalisz
Orlę Kalisz
Garbarnia Kalisz
Makkabi Kalisz
Prosna II Kalisz
Strzelec II Kalisz
KPW II Skalmierzyce
Legia II Skalmierzyce
Klasa C - Tomaszów gr I
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
Młot Tomaszów
TUR Tomaszów
Strzelec Tomaszów
Lechia II Tomaszów
Hakoah II Tomaszów
Klasa C - Tomaszów gr II
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
Tomaszowianka Tomaszów
Hapoel Tomaszów
Concordia II Piotrków
Ruch II Piotrków
Klasa C - Tomaszów gr III
Mi. Nazwa Pkt Bramki M. Uwagi
Siła Koluszki
KKS II Koluszki
Strzelec Brzeziny
Brzeziński KS
--PLK1921 v 1.10 kontakt@plk1921.pl Krzysztof Kamiński 2012-2014--